SATYA OPTIKA

SATYA OPTIKA – medicininės paskirties optikos, kuriose ypatingas dėmesys skiriamas įvairiausių poreikių žmogui.
Platus saulės akinių ir akinių rėmelių asortimentas, akinių gamyba, kontaktiniai lęšiai, akinių ir kontaktinių lęšių priežiūros prekės.

Čia Jus pasitiks nuoširdžios ir paslaugios akių priežiūros specialistės, kurios ne tik nemokamai patikrins Jūsų regėjimo aštrumą, bet ir išklausys, bei patars.

Satya optika salonas
Kodėl SATYA optika?
“Satya“- sanskrito kalbos žodis, reiškiantis “ tiesą“. Mūsų vizija – kiekvienam klientui pasiūlyti jam priimtiną, teisingą kainą.

Čia visada galima derėtis!

Įdomūs pasiūlymai:

KONTAKTINIAI LĘŠIAI

Kontaktiniai lęšiai yra viena populiariausių regos korekcijos priemonių, ypač plačiai paplitusi tarp jaunesnio amžiaus, aktyviai gyvenančių žmonių. Kontaktiniai lęšiai suteikia puikų regėjimą ir visišką laisvę nuo akinių, tačiau įpareigoja ypač stropiai rūpintis higiena ir savo akių sveikata.
Šiandieną plati kontaktinių lęšių rinka, atsižvelgiant į individualius poreikius ir gyvenimo būdą, suteikia galimybę pasirinkti tinkamą jų rūšį, Kontaktiniais lęšiais galima ne tik koreguoti regėjimą, tačiau ir kosmetiškai pakeisti akių spalvą ar naudoti gydymo tikslais.

CIBA VISION


Kompanija Ciba Vision didžiausią dėmesį skiria optikos srities naujovėms diegti. Ciba Vision prekės ypač populiarios, jas galima įsigyti daugiau nei 70 šalių. Įmonės gaminamiems lęšiams būdingas ypač didelis deguonies pralaidumas.
Ciba Vision taip pat yra viena populiariausių kompanijų, besispecializuojančių gaminant spalvotus kontaktinius lęšius.
Rekomenduojame: Ciba Vision Night & Day dieninio/naktinio nešiojimo lęšius su dar daugiau drėgmės.

SPALVOTI LĘŠIAI


Spalvoti kontaktiniai lęšiai gaminami su dioptrijomis ir be jų. Šiuos lęšius galite nešioti net jei nėra reikalinga regėjimo korekcija. Spalvoti lęšiai skirstomi į akių spalvą paryškinančius ir keičiančius lęšius.
Spalvą galite pakeisti net į juodą, su FreshKon Mystical Black lešiais.
Rekomenduojame: spalvotus mėnesinius FreshLook Dimensions lęšius. Ryškesnės ir išraiškingesnės akys!

Peržiūrėti/Paslėpti

PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Lęšių valikliai


Siūlome įvairių gamintojų akinių valiklius. Visi akinių valikliai turi antistatinį poveikį, ypač tinka lęšiams su antirefleksine danga. Norint gerai nuvalyti akinių lęšius reikia akinių tirpalą papurkšti ant akinių lęšių ir nuvalyti akinių valymui skirta servetėle.

Akinių servetėlės

Nešvarius akinių lęšius rekomenduojame valyti akinių valymui skirtomis servetėlėmis.

Tirpalai kontaktinių lęšių priežiūrai

Prekiaujame Bauch & Lomb, Ciba Vision, Alcon, Avizor, Schalkon, New Bio ir kt. tirpalais. Tirpalai skirti minkštų kontaktinių lęšių plovimui, dezinfekavimui ir laikymui.

Drėkinantys lašai

Drėkinantys lašai skirti komfortiškam kontaktinių lęšių nešiojimui jautrioms akims, kai jaučiamas akių sausumas, perštėjimas.
Prekiaujame Johnson&Johnson, Vision Care, Bausch&Lomb, Ciba Vision, Avizor firmų lašais. Ypač tinka nešiojant kontaktinius lęšius daugiau kaip 1 dieną neišsiimant.

Kontaktinių lęšių „konteineriukai“, pincetai

Pincetas skirtas išimti ir įdėti kontaktinius lęšius į konteineriuką.

Peržiūrėti/Paslėpti

AKINIŲ DĖKLAI

Siūlome platų akinių dėklų pasirinkimą iš plastmasės, metalo, natūralios bei dirbtinės odos ir kitų medžiagų. Kokybiškų dėklų skiriamasis bruožas yra pagrindinių apsaugos reikalavimų atitikimas.
Akinių dėklas turi ne tik patikimai apsaugoti akinius, kad jie nesibraižytų ar nesideformuotų, bet kartu turi būti tvirtas, patogus ir, žinoma, madingas. Akinių nenaudojant būtina juos laikyti lęšiais žemyn akiniams skirtuose dėkluose.

Peržiūrėti/Paslėpti

SAULĖS AKINIAI

Mes prekiaujame tik kokybiškais poliarizuotų lešių akiniais nuo saulės.
Poliarizuoti lęšiai yra vieni kokybiškiausių lęšių nuo saulės šiandieninėje rinkoje.
Jie ypatingi tuo, kad nepraleidžia poliarizuotų šviesos atspindžių nuo horizontalių paviršių (šlapios kelio dangos, sniego, vandens). Dėvint tokius lęšius, daiktai neblizga, matomi ryškiai ir kontrastingai, todėl akiniai su šiais lęšiais yra naudingi vairuotojams, žvejams, buriuotojams, alpinistams.
Poliarizuoti lęšiai saulės spindulius praleidžia tik viena kryptimi, todėl sumažėja atspindžių ir matoma ryškiau. Poliarizuoti lęšiai sugeria/blokuoja spindesius („optinį triukšmą“) ne tik, kad neužtemdydami bendro vaizdo, bet dar ir paryškindami jį.
Poliarizuotuose lęšiuose naudojami UV spindulių apsaugos filtrai yra vieni efektyviausių iš dabar gaminamų rinkoje. Jie beveik 100% apsaugo nuo UVA, UVB ir UVC spindulių.
Poliarizuojantis filtras gaminamas, ištempiant polivinilinę plėvelę, impregnuotą jodu. Taip molekulės išsidėsto pagal tempimo kryptį, po to jis suspaudžiamas tarp dviejų lęšių -plastikinių ar mineralinių. UV apsauga priklauso nuo bazinių ruošinių tarp kurių suspaudžiama poliarizuojanti plėvelė. Poliarizacijos procesas sulaiko apie 32% matomos šviesos.
Saulės akiniai
Lęšiai pagaminti iš daugiasluoksnio laminato: – tai nedrėkstantis vandenyje (hidrofobinis) sluoksnis, unikalūs kietas sluoksnis prieš braižymąsi, labai veiksmingas poliarizuojantis filtras, UV filtrai blokuojantys 100% pavojingus UV spindulius iki 400nm, antirefleksinis padengimas, papildomi sluoksniai saugumui ir stabilumui užtikrinti.

Šie lešiai puikiai tinka:

VAIRUOTOJAMS, kad apakinti spindesių nei sekundei neprarastų orentacijos kelyje (susidarius ypač kritiškai situacijai vairuotojas be apsauginių akinių gali prarasti iki 80% vaizdo kontrolės).
ŽVEJAMS, kad geriau matytų plūdę ant raibuliujančio vandens.
VAIKAMS, nes jie ilgai būna lauke, o jų akys ypač jautrios UV poveikiui.
Praktiškai visiems kas daug laiko praleidžia lauke šviečiant saulei.

Peržiūrėti/Paslėpti

AKSESUARAI

Grandinėlės ir virvutės

Siūlome gausų grandinėlių bei virvučių pasirinkimą. Grandinėlė ar virvutė apsaugos akinius nuo susibraižymo, kritimo ant žemės, o jus – nuo nuolatinės akinių paieškos.

Peržiūrėti/Paslėpti

OFTALMOLOGINĖ ĮRANGA

Palankiomis sąlygomis galime užsakyti bet kokią oftalmologinę įrangą.
Siūlome įsigyti:

AUTOREFRAKTOMETRAS-RM-9000

AUTOREFRAKTOMETRAS-KERATOMETRAS-KR-9000

OFTALMOLOGO-DARBO-VIETOS-KOMPLEKTAS-TCS-760

OFTALMOLOGO-DARBO-VIETOS-KOMPLEKTAS-TCS-800

ULTRAGARSINIS-VALYTUVAS-CD-4800

ŽENKLŲ-PROJEKTORIUS-ACP-1500

Peržiūrėti/Paslėpti

Pateikite užklausą apie norimą prekę: