Natūrali regos terapija

Natūralus Regėjimo Atkūrimas

Šiandien milijonai žmonių turi regėjimo problemų. Negalėdami gerai matyti jie tiki, jog akiniai juos išlaisvins nuo visų matymo ydų bei sustabdys tolimesnį regėjimo silpnėjimą.
Tačiau akiniai negali pagerinti akių sveikatos. Atvirkščiai- jie pablogina visos regėjimo sistemos būklę, pažeidžia natūralų akių funkcionavimą. Apie akies judinamųjų raumenų atrofiją- „optinių ramentų“ nešiojimo pasekmę daugiau nei prieš šimtą metų prabilo žinomas oftalmologas ir mokslininkas Viljamas Horacijus Beitsas ( W. H. Bates ) iš Niujorko savo knygoje „Regėjimo gerinimas be akinių pagal Beitso metodą“. V. Beitsas yra pirmasis okulistas, pripažinęs, kad gydytojų išrašomi akiniai nepadeda ir negali padėti žmogaus regėjimui.

Natūrali regos terapija

Kodėl?
Taip atsitinka todėl, kad mūsų akys tampa šio techninio progreso aukomis. Drastiškas ir staigus regėjimo silpnėjimas pastebimas visame pasaulyje. Trumparegystės amžius vis jaunėja, toliaregystė vis ankščiau ima varginti brandaus amžiaus žmones, o akių ligos pastebimai ankstėja. Tos akių ligos, kurios dar prieš kelis dešimtmečius vargino tik vyresnio amžiaus žmones, šiandien jau sutinkamos keturiasdešimtmečių tarpe. Tai verčia susimąstyti apie savo akių sveikatą, nes netekti regėjimo- pati baisiausia negalia žmogui.


Jūratė Aleškevičiūtė – Natūralios Regos Terapijos gydytoja iridologė, AIŠKUS MATYMAS mokyklos įkūrėja, programos „Susigrąžink regėjimą pats“ autorė, padės kiekvienam natūraliai pasigerinti savo regėjimą ir atsisakyti akinių.

Autorė turi 15 metų praktikos, nuolat veda mokymus Lietuvoje ir kitose šalyse Natūralaus regos atkūrimo temomis, yra atlikusi tiriamąjį mokslinį darbą, kaip Šviesos impulsinė terapija įtakoja žmogaus regos aštrumą.
Apjungusi vakarų ir rytų medicinos žinias, Jūratė daugeliui žmonių suteikia naujas galimybes pažvelgti į save ir pasaulį skaidriomis, sveikomis akimis.
Autorės konsultacijos bus naudingos ir jauniems, ir vyresniems, nes šiuolaikiniame pasaulyje regėjimo problemos užklumpa beveik visus.
“ Gera žinia yra tai, kad laikantis tam tikrų tinkamos mitybos, organizmo grūdinimo ir valymo, gimnastikos, kvėpavimo rekomendacijų, pakeitus negatyvius įsitikinimus pozityviais, pasitelkus pasąmonės galią galima susigrąžinti prarastą regėjimo aštrumą ir vėl matyti puikiai ir aiškiai. Tad norint pagerinti savo regėjimą būtinas holistinis požiūris į žmogų, kaip fizinio ir energetinio kūno vienovę.“

Šios technikos, kurias išmoksite konsultacijų metu, padės jums pamiršti akinius ir sugrąžinti savo akims aiškų matymą!

Jūs sužinosite:
Kaip stiprinti akių raumenis;
Kaip sustiprinti kraujagysles ir suaktyvinti akių mitybos procesus;
Kaip ypatingais būdais valytis akis;
Kaip išvengti aplinkos poveikio, dėl kurio akys netenka skaidrumo ir suserga;
Kaip išvengti tinklainės atsisluoksniavimo;
Apie technikas, kurios padės išvengti akių ligų;
Kaip sumažinti akispūdį ir nesusirgti glaukoma;
Kaip patiems gelbėtis nuo kataraktos;
Kaip pagerinti savo regos aštrumą keliomis dioptrijomis iš karto;
Specialios praktikos regėjimo aštrumo lavinimui;
Kokios vaistažolės padeda regėjimo atkūrimui;
Dietą regėjimo atkūrimui ir išsaugojimui visam gyvenimui;
Apie regėjimą ir priklausomybes nuo šiuolaikinių technologijų.

Kam šios konsultacijos?
Tiems, kurių regėjimas silpnėja ir visiems kitiems, kurie susiduria su akių sausumu, paraudimu, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia prie kompiuterių ekranų.
Patarimai tiems, kuriuos vargina:
Toliaregystė,Trumparegystė, Astigmatizmas, Senatvinė toliaregystė-presbiopija, Katarakta, Glaukoma, Problemos su tinklaine, Akis tinginė- ambliopija, kitos regėjimo problemos.

Ko bus mokoma konsultacijose?
Pirmiausia- pirmosios pagalbos savo akims, efektyvių akių atpalaidavimo ir masažo praktikų, kurių dėka:
Suaktyvės energetiškai stimuliuojamų biologinių taškų veikla,
Sustiprės nervinė sistema,
Normalizuosis akies obuolio mitybos procesai,
Sustiprės akies raumenų tonusas ( sustiprės nusilpę raumenys ir atsipalaiduos įtemptieji ).

Kokių tikimasis rezultatų po pilnos regėjimo atkūrimo programos?
Stebimas laipsniškas regėjimo gėrėjimas visose amžiaus grupėse ir visais regos sutrikimo atvejais.

Vykdomų konsultacijų data ir vieta : www.aiskusmatymas.lt

Registruotis konsultacijai :